Ul. Szafera 190, Szczecin

Wejście obok sklepu żabka

Lipolizę iniekcyjną wykonujemy w naszym gabinecie w Szczecinie: Centrum Medycyny Estetycznej, ul. Szafera 190, 71-245 Szczecin, Telefon: 786 406 701. Jeśli szukasz gabinetu, który oferuje zabieg lipolizy iniekcyjnej w Szczecinie, nie szukaj dalej. Pomożemy Ci szybko i skutecznie osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Zadzwoń do nas już dziś, aby zarezerwować termin.

Lipoliza iniekcyjna – skuteczne i bezpieczne usuwanie tłuszczu w Szczecinie

Jeśli marzysz o szczupłej i atrakcyjnej sylwetce, ale nie chcesz poddawać się kosztownym i inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, zabieg lipolizy iniekcyjnej może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczna metoda usuwania tłuszczu z takich miejsc, jak podbródek, bryczesy, brzuch i inne. Zabieg ten jest łagodny i bezpieczny, a co najważniejsze – tłuszcz raz usunięty nie powraca. Najlepsze efekty można osiągnąć u osób, które regularnie ćwiczą fizycznie. Z uwagi na to, że lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem małoinwazyjnym i niewymagającym specjalnego przygotowania, stanowi ona świetne rozwiązanie dla osób chcących zredukować drobne mankamenty swojej figury. Z tej nowoczesnej metody modelowania sylwetki mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 

Lipoliza iniekcyjna w Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie – odśwież swój wygląd bez skalpela

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest wykonywany w Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie przy użyciu preparatów takich jak AQUALLYX lub CELLUFORM.

Wspomniane preparaty są wstrzykiwane do ciała powodując kontrolowane rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Niechciane tłuszcze są wydalane z organizmu trafiając uprzednio do krwi oraz do wątroby, gdzie ulegają rozkładowi. Lipoliza iniekcyjna to zabieg bezpieczny, który odbywa się pod całkowitą kontrolą specjalisty. 

Ile twa zabieg?

Zabieg trwa około 20-30 minut, a efekty widoczne są po około miesiącu.

Czy należy powtarzać zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów dla utrwalenia efektu.

Przeciwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej, takie jak nadwrażliwość na składniki preparatu, stany zapalne skóry, ciąża i karmienie piersią oraz zaburzenia krzepliwości i aktywna choroba nowotworowa.

Jakie efekty można uzyskać?

Oprócz redukowania tkanki tłuszczowej, lipoliza iniekcyjna daje szereg innych, korzystnych efektów, do których zaliczyć można:

  • wykazywanie pozytywnego wpływu na układ krwionośny (stymulacja wzrostu naczyń krwionośnych, poprawa mikrokrążenia)
  • poprawę w zakresie kondycji i regeneracji skóry
  • poprawę metabolizmu komórek 

W jakim okresie najlepiej wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipolizę możemy wykonać o każdej porze roku.

Czy po zabiegu pozostaje nadmiar skóry?

Nie. Przy zabiegu lipolizy iniekcyjnej dochodzi dodatkowo do obkurczenia skóry, dzięki czemu nie ma nieestetycznego efektu nadmiaru skóry.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej Szczecin

Warto zaznaczyć, że lipoliza iniekcyjna to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych metod redukowania tkanki tłuszczowej. Stanowi doskonałą alternatywę dla innych zabiegów, gdyż nie wiąże się uciążliwymi efektami ubocznymi tak jak ma to miejsce w przypadku liposukcji.

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu lipolizy iniekcyjnej, zapraszamy do odwiedzenia Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie, gdzie nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci w doborze odpowiedniej metody i odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego zabiegu. Zadbaj o swoją sylwetkę i ciesz się atrakcyjnym wyglądem już dziś!