Ul. Szafera 190, Szczecin

Wejście obok sklepu żabka

+ 48 786 406 701

kontakt@cme.szczecin.pl

Lipolizę iniekcyjną wykonujemy w naszym gabinecie w Szczecinie: Centrum Medycyny Estetycznej, ul. Szafera 190, 71-245 Szczecin, Telefon: 786 406 701. Jeśli szukasz gabinetu, który oferuje zabieg lipolizy iniekcyjnej w Szczecinie, nie szukaj dalej. Pomożemy Ci szybko i skutecznie osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Zadzwoń do nas już dziś, aby zarezerwować termin.

Lipoliza iniekcyjna – skuteczne i bezpieczne usuwanie tłuszczu w Szczecinie

Jeśli marzysz o szczupłej i atrakcyjnej sylwetce, ale nie chcesz poddawać się kosztownym i inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, zabieg lipolizy iniekcyjnej może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczna metoda usuwania tłuszczu z takich miejsc, jak podbródek, bryczesy, brzuch i inne. Zabieg ten jest łagodny i bezpieczny, a co najważniejsze – tłuszcz raz usunięty nie powraca. Najlepsze efekty można osiągnąć u osób, które regularnie ćwiczą fizycznie.

Lipoliza iniekcyjna w Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie – odśwież swój wygląd bez skalpela

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest wykonywany w Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie przy użyciu preparatów takich jak AQUALLYX lub CELLUFORM.

Ile twa zabieg?

Zabieg trwa około 20-30 minut, a efekty widoczne są po około miesiącu.

Czy należy powtarzać zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów dla utrwalenia efektu.

Przeciwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej, takie jak nadwrażliwość na składniki preparatu, stany zapalne skóry, ciąża i karmienie piersią oraz zaburzenia krzepliwości i aktywna choroba nowotworowa.

W jakim okresie najlepiej wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipolizę możemy wykonać o każdej porze roku.

Czy po zabiegu pozostaje nadmiar skóry?

Nie. Przy zabiegu lipolizy iniekcyjnej dochodzi dodatkowo do obkurczenia skóry, dzięki czemu nie ma nieestetycznego efektu nadmiaru skóry.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej Szczecin

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu lipolizy iniekcyjnej, zapraszamy do odwiedzenia Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie, gdzie nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci w doborze odpowiedniej metody i odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego zabiegu. Zadbaj o swoją sylwetkę i ciesz się atrakcyjnym wyglądem już dziś!