Ul. Szafera 190, Szczecin

Wejście obok sklepu żabka

Trzech muszkieterów medycyny estetycznej, z powodzeniem kontynuujący swą działalność od 2015 roku.

Absolwenci Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarze szczecińskich szpitali klinicznych, chirurdzy i radiolog.

Profesjonaliści dla dobra pacjentów,

W naszym Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie wszystkie zabiegi wykonują tylko lekarze, profesjonaliści w swoich dziedzinach, z dużym doświadczeniem. To ważne, komu powierzamy swoje życie, zdrowie, a przypadku zabiegów medycyny estetycznej także wygląd.

Ufajmy profesjonalistom.

CME – zaufaj najlepszym!

Dr nauk medycznych Norbert Czapla

Chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną zajmuje się od 2011 r. Uczestnik i prelegent licznych kursów i sympozjów naukowych. Nauczyciel akademicki Pomorskiego Uniwersytetu medycznego w Szczecinie. Organizator licznych szkoleń z medycyny estetycznej dla lekarzy. Pacjenci cenią go za komunikatywność podczas konsultacji i skrupulatność trakcie przeprowadzania zabiegów.

Dr nauk medycznych Piotr Bargiel

Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie szkolenia specja-lizacyjnego z chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej. Szerokie doświadczenie budował w Klinice Chirurgii Plastycznej w Policach, w której pracuje od 10 lat i zajmuje się problemami chirurgii plastycznej, estetycznej i ogólnej. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 7 lat. Swoje umiejętności zdobywał na licznych kursach, konferencjach, stażach, wykonując setki zabiegów w prywatnych gabinecie i szpitalu.

Dr nauk medycznych Hubert Bogacki

Absolwent wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z medycyny este-tycznej dla lekarzy GWSH w Katowicach – lekarz medycyny estetycznej. Uczestnik kilkudziesięciu krajowych i międzynaro-dowych konferencji, warsztatów i kursów z medycyny este-tycznej, w tym w Los Angeles, Monaco, Atenach. Asystent i wykładowca PUM, studentów polskojęzycznych i anglojęzycz-nych.